MediaCat

Yeterince yakınlaştırabilenler görebilir

Samsung, 100x yakınlaştırma özelliğine sahip S23 Ultra sahiplerinin deneyimlediği ayrıcalığı açıkhava kampanyasıyla gösteriyor.

S23 Ultra kamerasının 100x yakınlaştırma kapasitesinin sunduğu deneyimi göstermek isteyen Samsung, Ogilvy imzalı “Tiny Type” kampanyasında Samsung’u olmayanların neler kaçırdığını gözler önüne seriyor.

Aralarında Times Meydanı (New York), Piccadilly Circus (Londra) ve Omotesando’nun (Tokyo) da bulunduğu kimi şehirlerdeki ünlü kentsel alanlarda boy gösteren interaktif dijital açıkhava kampanyasında insanlar bir parça daha dikkatli olmaya davet ediliyor.

Meydanlardaki reklamlarda yarım kalmış bir ifade ya da göz muayenesindeki gibi çıplak gözle okunması olanaksız yazı olmak üzere iki varyasyondan biri yer alıyor.

Samsung’un gizlediği ufak mesajlar S23 Ultra’nın 100x yakınlaştırma özelliğiyle keşfedilebiliyor. S23 Ultra kullanıcıları 100x yakınlaştırma özelliğini billboard’larda test etmeye davet edilirken, cihaza sahip olmayanlara da neyi kaçırdıkları gösteriliyor.

Ogilvy New York Grup Kreatif Direktörü Mohamed Diaa, “Dijital açıkhavayı farklı şekilde kullanmak istedik. Mesajı verecek statik bir mecradan ziyade katılım ve etkileşime yönelik, halihazırdaki bir sohbeti büyütecek bir tuval oluşturacak bir araç. Kampanyanın konseptinin en iyi tarafı, ürünün gücünü kendi gerçekliğini kanıtlamak için kullanması ve odağı Samsung’un geliştirdiği pazar lideri teknolojisine çevirmesi” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.