Her yer Candy Crush

Candy Crush Saga'dan 10. yaşı için hayatın içinden bir kutlama.

06.09.2022 - 12:01 | Sencer Uçar

Her yer Candy Crush

Oyun tutkunlarıyla buluştuğu 2012’den bu yana 3 milyarı aşkın indirilmeye ulaşan Candy Crush Saga, 10’uncu yaşını hayatın içinden Candy Crush anlarıyla kutluyor.

ABD ve Birleşik Krallık’ta boy gösteren DAVID Madrid imzalı ilanlarda telefon kılıflarından içecek kasalarına, renkli tesadüflerle akıllara Candy Crush’ı getiren nesneler yer alıyor.

King CMO’su Fernanda Romano, “Oyunun özünü gerçek dünyaya eğlenceli ve merak uyandırıcı bir şekilde taşıyan kampanyamızla Candy Crush Saga’nın 10’uncu yıldönümü kutlamalarını başlatmanın heyecanını yaşıyoruz. İşe giderken ya da sırada beklerken, insanları biraz eğlenmeye teşvik edecek gündelik yerleri seçtik” açıklamasında bulundu.

DAVID Madrid CCO’su Saulo Rocha ise kampanyanın çıkış noktasını, “Candy Crush Saga oynayan herkes, bir kez oynandıktan sonra oyunun hemen her yerde beliriverdiğini bilir. Bu da bizi tamamı bunun hakkında bir kampanya yapsak ne olur diye düşünmeye sevk etti” sözleriyle açıkladı.

KÜNYE

  • Reklamveren: King / Candy Crush Saga
  • Reklam Ajansı: DAVID Madrid
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.