MediaCat

Philips ve OGGUSTO işbirliğine Felis’ten Başarı Ödülü

Philips ve OGGUSTO işbirliğiyle hayata geçirilen “Sanatın Baristası” kampanyası, Felis Ödülleri’nden Başarı Ödülü ile döndü.

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Felis Ödülleri’nde Philips ve OGGUSTO işbirliği ile hayata geçirilen “Sanatın Baristası” kampanyası Entertainment Felis Bölümü Markalı Film İçeriği (Kısa Metraj ve Yatay) kategorisinde Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Proje kapsamında, esnek çalışmaya eşlik edebilen barista kahvesi ve 12 farklı kahve çeşidi yapabilme imkânı sunan Philips LatteGo ile 12 farklı sanatçının üretim yolculuğu bir araya getirildi. 12 bölümden oluşan projede, her bölümde sanatçıların uzman oldukları sanat dalı ile olan ilişkileri, LatteGo ile yapılmış kahveler eşliğinde keşfedildi. Philips LatteGo’ya ait “Evinin Baristası” mottosu “Sanatın Baristası” olarak değiştirildi ve hedeflenen kitleye ulaşıldı.

Ali Elmacı, Sedat Girgin, Fethi Karaduman, Hatice Aslan, Lal Batman, Deniz Sağdıç, Murat Palta, Derya Geylani, Ece Dizdar, Deniz Say, Yiğit Yazıcı, Ayla Turan başta olmak üzere farklı alanlarda kendisini kanıtlamış sanatçıların hikâyeleri izleyiciyle buluştu. Sanatçıların yaratım süreçlerine ise ‘Sanatın Baristası’ rolüyle Philips LatteGo ile servis edilen kahveler eşlik etti.

Philips LatteGo, çekirdekten taze öğütülmüş espresso ve yumuşacık süt köpüğünü buluşturarak profesyonel kahve deneyimini evlere taşıyor. Dayanıklı seramik öğütücüleriyle kahve çekirdeklerinden en iyi aroma ve lezzeti çıkarırken, siklonik köpürtme teknolojisi sayesinde mümkün olan en yumuşak süt köpüğünün deneyimlenmesini de sağlıyor. Sezgisel dokunmatik ekrana sahip LatteGo ayrıca, sertlik, sıcaklık veya süt miktarı gibi kişisel damak zevklerinin kayıt altına alınmasına da olanak veriyor.

Versuni Pazarlama Lideri<br />
Nil Şahinbaşoğlu

Versuni Pazarlama Lideri
Nil Şahinbaşoğlu

OGGUSTO işbirliğiyle ortaya çıkarılan Sanatın Baristası projesi ile Felis Başarı Ödülü’nü kazanan Versuni Pazarlama Lideri Nil Şahinbaşoğlu, ödülü kazandıkları için oldukça mutlu olduklarını belirtirken, “Philips markamızla ev aletleri kategorisinde dünyanın önde gelen markalarından biri konumundayız ve burada en büyük önceliğimiz her zaman tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi teknolojiler üretmek. Bu doğrultuda da ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak espresso makineleri kategorisinin öncü ve lider markası haline geldik. Espresso makineleri pazarına getirdiğimiz olumlu etki ile pazarın 2,5 kat büyümesini sağladık ve markamız için de rekor bir büyüme yaşadık. OGGUSTO ile geliştirdiğimiz Sanatın Baristası projesi de elbette ürünümüzle hayatlara nasıl dokunduğumuzun en güzel göstergelerinden biri oldu. Bu proje ile Felis Başarı Ödülü’nü kazanmak ise mutluluğumuzu daha da perçinledi” dedi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan OGGUSTO Proje Yöneticisi Başak Güsar ise “Sanat, OGGUSTO ilk kurulduğundan beri önceliğimiz olan kategorilerden biri. Tüm dünyada hızla yayılan ve sanatla markaların bir araya gelmesini ifade eden artketing kavramı, şirketlerin hedef kitlesi ile duygusal bir bağ kurmasına yardımcı oluyor ve marka algısını bir üst seviyeye taşıyarak, markanın sadece bir ürün olmaktan öte bir yaşam tarzı ve kültür temsilcisi haline gelmesini sağlıyor. Bu vesileyle biz de sanata ve sanatçıya değer veren bir marka olan Philips ile işbirliğine giderek, LatteGo ile 12 farklı sanatçının üretim yolculuklarının peşine düştük. Sanatın Baristası ismini verdiğimiz projenin her bölümünde sanatçıların uzman oldukları sanat dalı ile olan ilişkileri, LatteGo ile yapılmış kahveler eşliğinde keşfedildi. Kampanya süresince hazırladığımız içerikler ise toplamda yaklaşık 39 milyon kez gösterildi ve yaklaşık 25 milyon kez izlendi. Philips birlikteliğiyle ortaya çıkarttığımız Sanatın Baristası projesinde hem tüketicilerimizden teveccüh görmek hem de Felis Başarı Ödülü’nü kazanmak bizi çok mutlu etti” eklemesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.