Yaratıcılık festivaline yaratıcı destek yine McCann’den

Cannes Lions, 2015 için McCann Londra ile anlaştığını duyurdu.

03.12.2014 - 16:11 | Haluk Kasarcı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali 2015 için çalışmalarına çoktan başladı. Her yıl olduğu gibi sektörün kalbinin atacağı Güney Fransa’daki festivalin kreatif süreçleri son yıllarda festivalde gösterdiği başarılı performansla global olarak adından söz ettiren McCann‘e teslim edildi.

“Yaratıcı camianın nezdinde festivalin gördüğü ilgiyi artırma” brief‘ini aldığı konuşulan McCann Londra‘nın festival için neler yapacağı merak konusu. Festival 2015’le birlikte bünyesine katacağı inovasyon kategorisinin de etkisiyle datanın ve teknolojinin sektör için oynadığı rolü mercek altına alacak. Ajans geçtiğimiz yılki festival için ünlü kreatifleri stok görsellerde kullandığı serisiyle (aşağıda) büyük beğeni toplamıştı.

Lions Festival CEO’su Philip Thomas McCann Londra ile olan işbirliğine ilişkin yaptığı açıklamada “2014’te çok başarılı bir işbirliğine imza attığımız McCann’le Cannes Lions’ın özünü oluşturan, sektörü ve ortaya konan işleri daha iyi hale getirme misyonu ile yeniden bir araya gelmek harika. Cannes Lions’ın vizyonunu aynen taşımasıyla McCann bu özelliği ile bizim için ideal ajans olarak görünüyor” diyor.

Görsellerin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Cannes Lions kendi reklamını yapıyor

Cannes Lions kendi reklamını yapıyor

Cannes Lions kendi reklamını yapıyor

Cannes Lions kendi reklamını yapıyor

Cannes Lions kendi reklamını yapıyor

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.