Lion of St. Mark ödülü Greenberg’ün oldu

R/GA efsanesi bu yıl Cannes'da onurlandırılacak.

08.04.2015 - 15:45 | Haluk Kasarcı

Lion of St. Mark ödülü Greenberg'ün oldu

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali yönetimi, festivalin 2015’teki ayağında Lion of St. Mark ödülünün R/GA‘nin kurucusu ve CEO’su Bob Greenberg‘e takdim edileceğini duyurdu.

Lion of St. Mark ödülü Greenberg'ün olduFestivalin başkanı Terry Savage yaptığı açıklamada hem ödülü hem de ödülün bu yılki sahibi Greenberg’ü anlattı: “Lion of St. Mark ödülü özveri ve vizyonuyla sektörün geleceğini şekillendirmiş sıradışı kişilere veriliyor. Bahsettiğimiz kişi her dokuz yılda bir ajansının iş modelini yenileyerek gelişen teknoloji ile uyum içinde olmasını sağlayan biri. Çığır açan görsel efektlerin ve Titanium Grand Prix kazanan Nike+ Fuelband işlerinin ardındaki kişiden bahsediyoruz. Bob’un yeteneğini ve sektör adına taşıdığı önü alınamaz motivasyonunu bu ödül aracılığıyla kutlayabilmek bizim için büyük bir onur.”

Kurucusu olduğu R/GA ile 60’a yakın aslan kazanan Greenberg de ödüle layık görülmesine ilişkin kısa bir açıklama yaptı. “Kariyerimin tamamında ve R/GA’in imzası olan herhangi bir işte yaptığımız her şeyin kalbinde yaratıcılığın olması için çaba gösterdim. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin çabalarımı böylesi önemli bir ödülle değerlendirmesi bana gurur veriyor.”

Bu yıl 21-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde ödülünü alacak olan Greenberg, 24 Haziran’da bizzat sahnede olarak Techstar Kurucu Ortağı Dave Cohen’le “Better Together: Ending the Madison Avenue vs. Silicon Valley Mentality” isimli sunuma da imza atacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.