Vakko, İspanya pazarına da girdi

Vakko üç yıl önce Hamburg ve Frankfurt’ta açtığı butiklerin ardından, Almanya’nın Münih kentinde de show-room’unu Avrupalı tüketicilerin hizmetine soktu.

05.09.2006 - 00:00 | MediaCat

Vakko üç yıl önce Hamburg ve Frankfurt’ta açtığı butiklerin ardından, Almanya’nın Münih kentinde de show-room’unu Avrupalı tüketicilerin hizmetine soktu. Alman pazarlama grubu BFT Bream’s Fashion Team ile gerçekleştirilen ve Vakko Avrupa Toptan Pazarlama ve Satış Merkezi olarak organize edilen Vakko Munich Showroomu’ndan ilk etapta Almanya, Avusturya, İsviçre ve Polonya’daki müşterilere hizmet verilecek. Böylece üç yıl içinde 100 mağaza ve satış noktasına ulaşılması hedefleniyor. Eylül ayından itibaren Vakko ürünleri, dünyanın en önemli mağazalar zincirlerinden biri olan İspanyol El Corte Inglés’de de yer almaya başladı. Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, “2003 yılında Almanya’da 2 mağaza açarak ihracat projemize start verdik. Bugün çok önemli iki proje ile bu küçük adımlara ivme kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye bir dünya markası olma yolunda çok doğru adımlarla ilerliyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.