MediaCat

Neden Karbonat’ta çalışmalıyız?

Ajans Halleri’nde bu hafta Karbonat’ı ağırlıyoruz.

Neden Karbonat’ta çalışmalıyız?

Daha önce Y&R Team Red İstanbul, Titrifikir, Serdesin, Sesliharfler, Karpat, Gode İstanbul, Ctrlplus, Güzel Sanatlar, MullenLowe Istanbul, Communique, Being Çözüm, Cheil Turkey, Tazefikir, Dwarf Planet, Puck Global, Gri Creative ve Deep360 ile birlikte iletişim ajanslarından Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Golin İstanbul, Olmadık Projeler, Ogilvy PR, TimePR ve Inhouse İletişim’i ağırladığımız Ajans Halleri’nde bu haftaki konuğumuz Karbonat.

Seriye farklı bir bakış açısı getirerek, Karbonat’ta çalışamayacak kişileri listeleyen ajansın keyifli ofis ortamı için buyurun.

Karbonat’ta çalışmak için 10 neden:

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Betona, çimentoya, gökdelenlere âşıksan, yangın merdivenlerinde mola vermek vazgeçilmezinse, çayır çimen sende alerji yapıyorsa burası da sende alerji yapabilir.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Her gün üç saat trafikte kalmak hobinse, toplu taşımadan ajansa saatlerce yürümeye bayılıyorsan, çalışmak için inzivaya çekilmen gerekiyorsa Levent metro ve çarşıya üç dakika mesafedeki ajansımız seni üzebilir.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Ajansa Türkiye saat dilimine göre girip İzlanda saat dilimine göre çıkmak çok “cool” geliyorsa, hafta sonları gezen arkadaşlarını Instagram’dan takip ediyorsan, Mirkelam’ın Her Gece’si favori şarkın olmuşsa burası favori ajansın değil.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Masandan kalkmadan çalışmayı seviyorsan, içinde yemek artığı olmayan klavyelerle rahat edemiyorsan, sosyalleşmek kulağına eski Sovyetlerden bir terim gibi geliyorsa şimdiden vedalaşalım.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Mangal sadece Belgrad Ormanı’nda yapılır sanıyorsan, öğle yemeğinde sürpriz sucuk partilerine karşıysan, açıkhava etkinliklerinden hoşlanmıyorsan bizden de hoşlanmazsın.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Ufacık bir çekim için stock sitelerde dolanmaya bayılıyorsan, fotoğraf stüdyosu deyince aklına biyometrik fotoğraf geliyorsa, pratik çözümleri gazete köşesinden ibaret sanıyorsan birlikte çalışabileceğimizi sanmıyoruz.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Hedefi 12’den vurmak senin için sadece bir iş tanımıysa, Michael van Gerwen’i Michael Jackson’la karıştırıyorsan, herkes eğlenirken ajansta yalnız kurt McQuade gibi takılıyorsan bizsiz takılacaksın demektir.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Yan meslek olarak DJ’lik ilgini çekmiyorsa, ajans partilerinde somurtup duruyorsan, cumaları işten çıkıp direkt eve gidiyorsan gittiğin yerde sana mutluluklar dileriz.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Düzenin dışına çıkmaya korkuyorsan, fikirlerini kendine saklıyorsan, takım çalışması denince aklına ceket kolu diken bir terzi geliyorsa biz hiç aklına gelmeyelim.

Neden Karbonat'ta çalışmalıyız?

Hiyerarşik iş yapılanmaları tam sana göreyse, görev tanımından gerisiyle ilgilenmiyorsan, patronların değil fikirlerin önemli olduğu bir ajans sana cazip gelmiyorsa bize de cazip gelmezsin.

Yok çok cazip geliyorsa, bir mail at tanışalım

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.