UPS sektöründe en beğenilen şirket seçildi

Amerikan Fortune Dergisi, dünyanın en beğenilen şirketlerini seçti. Araştırma sonuçları, derginin 22 Mart’ta çıkacak sayısında yer alacak...

12.03.2010 - 00:00 | MediaCat

UPS, bu sene de Amerikan Fortune Dergisi tarafından yapılan senelik araştırma sonucunda, sektöründe “Dünyanın En Beğenilen Şirketi” seçildi.  Aynı zamanda tüm sektörler arasında da marka anımsanmasında ilk 50’de yer aldı. 

Sadece 4 firmanın 8 veya daha yüksek sektör ortalaması puanıyla değerlendirildiği pazarda,  UPS 10 üzerinden 8.20 puan aldı. 

UPS, Fortune Dergisi tarafından oylaması yapılan havayolu, demiryolu, kamyon taşımacılığı ve lojistik şirketler arasında en yüksek ortalamayı elde ederek sıralamayı belirleyen 9 kriterin hepsinden en yüksek puanı alarak lider oldu. UPS,  ayrıca bütün şirketler arasındaki oylamada da “En iyi 10 Şirket”  içinde yer aldı ve 9 kriterin 8’inden en yüksek puanı aldı. 

UPS, dünyada ”sosyal sorumluluk” alanında birinci,”yönetim kalitesi ”nde ikinci, “insan yönetimi”, “kurumsal varlık kullanımı ve “ürün ve hizmet kalitesi” alanlarında üçüncü, “global rekabet”de altıncı, “finansal kredi itibarı” alanında yedinci ve “yenilik”te dokuzuncu sırada yer aldı.

Amerika’nın en beğenilen şirketler listesini hazırlamak icin  Hay Group Danışmanlık şirketi ile çalışan Fortune Amerika, yapılan araştırma sonuçlarını  22 Mart’da çıkacak sayısında yer verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.