MediaCat

Stanley’den termoslarının kurşun içerdiği iddialarına yanıt

Bir marka temsilcisi, TikTok kullanıcıları tarafından yayılan iddialarla ilgili Today.com’a konuştu.

Dayanıklılığıyla nam salan ve yakın zamanda 1.18 litrelik Adventure Quencher termos bardağının yanan bir arabadan sapasağlam çıktığını gösteren bir fotoğrafın viral olmasıyla yeniden arzu nesnesine dönüşen Stanley termoslar ile ilgili TikTok’ta yayılan kurşun içerdiği iddialarına markadan yanıt geldi.

Son haftalarda bazı TikTok kullanıcıları tarafından hazırlanan videolarda, popüler termosların kurşun zehirlenmesi riski yaratabileceği iddia edilmişti.

Konuya ilişkin Today.com‘a açıklama yapan bir marka temsilcisi, vakumlu yalıtım teknolojisinin kurşun içeren bir bileşen gerektirdiğini ancak bu bileşenin ürünlerin taban kısmında, tüketiciler tarafından erişilmesi mümkün olmayan bir bölümde bulunduğunu ve ancak ürün ciddi bir hasar alırsa açığa çıkabileceğini söyledi.

Stanley’nin internet sitesinde mühürlenen bu alanın dayanıklı bir paslanmaz çelik katmanla kaplandığı bilgisi de yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.