Ülker Çokonat üniversitelilerin parlak fikirlerinin peşinde

bizz@kampüs’e son başvuru tarihi 9 Şubat.

10.01.2022 - 17:58 | MediaCat

Ülker Çokonat üniversitelilerin parlak fikirlerinin peşinde

pladis tarafından üniversite öğrencileri için düzenlenen pazarlama odaklı yenilikçi fikir bulma yarışması bizz@kampüs’te üniversiteliler bu yıl fikirlerini Ülker Çokonat için yarıştıracak.

Bu yıl 11’incisi düzenlenen ve her yıl farklı bir Ülker markasıyla ilgili yenilikçi pazarlama projelerinin rekabet ettiği biz@kampüs’e başvurular bizzkampus.com adresi üzerinden 6 Ocak – 9 Şubat 2022 tarihleri arasında kabul edilecek. Yarışma kapsamında lisans 3., 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencileri 2-3 kişilik takımlara ayrılarak Ülker Çokonat’ın pazarlama iletişimi için geliştirdikleri projelerini yarıştıracak.

Öğrencilere ekip çalışması, yenilikçi fikir geliştirme, projeyi tüm adımlarıyla planlama ve sunum konularında deneyim kazandırmayı hedefleyen yarışmada ilk üçe girenlere uzun dönem staj imkânı ve birinciye 30 bin TL, ikinciye 25 bin TL ve üçüncüye 20 bin TL olmak üzere toplam 75 bin TL para ödülü verilecek.

Ülker-pladis Türkiye İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli

bizz@kampüs’ün her yıl artan bir ilgi gördüğünü söyleyen Ülker-pladis Türkiye İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli, “Geride kalan 10 yıllık dönemde 10 bine yakın takımın yarıştığı bizz@kampüs’e bugüne kadar 180 farklı üniversitede, 158 farklı bölümde öğrenim gören, 35 bine yakın öğrenci başvurdu. 2021’de yarışmamıza başvuran aday sayısı ise yüzde 28 artışla 3 bin 704 oldu. Yıllar içerisinde yarışmamıza yönelik ilginin artmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Daha önceki yıllarda; Biskrem, Ülker Çikolata, Ülker Çikolatalı Gofret, Dankek 8 Kek, Cafe Crown, Krispi, Metro, Oneo, Halley ve son olarak Hanımeller için birbirinden başarılı projeler yarıştı. Yarışmacılarımız bu kez Ülker Çokonat’ın pazarlama iletişimi için proje geliştirecek. Yarı finale kalan takımlarla pazarlama ve iletişim sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla online pazarlama atölyesi düzenlenecek. Finalist takımları, ek olarak mentorluk ve sunum eğitimleriyle destekleyeceğiz. Final etkinliklerimizi bu yıl da çevrimiçi gerçekleştireceğiz. Öyle inanıyorum ki, bizz@kampüs’e katılan gençlerimiz, kariyerleri boyunca yararlanacakları önemli bir deneyim elde edecek. Tüm katılımcılara başarılar diliyor, sunacakları fikirler için şimdiden heyecanlandığımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.