En iyi pazarlama fikirleri Ülker Dankek için yarışacak

bizz@kampüs 9 Şubat’a kadar başvuruları bekliyor.

10.01.2023 - 10:53 | MediaCat

Her yıl farklı bir Ülker markası için yenilikçi pazarlama projelerinin geliştirildiği bizz@kampüs’te bu yıl katılımcılar en parlak fikirlerini Ülker Dankek için yarıştıracak.

Üniversite üçüncü, dördüncü sınıf ve yüksek lisans öğrencilerinin katılımına açık olan bizz@kampüs’te öğrenciler, Ülker Dankek için 2-3 kişilik takımlar hâlinde pazarlama odaklı yaratıcı fikirler üretecek.

12’ncisi düzenlenecek olan bizz@kampüs için 9 Ocak’ta başlayan başvurular 9 Şubat’a kadar devam edecek. Öğrencilerin iş hayatının provasını yapacakları; takım hâlinde üretme, yenilikçi fikir geliştirme, projeyi detaylarıyla planlama ve sunum teknikleri konularında tecrübe kazanacakları yarışmada başvurular bizzkampus.com adresi üzerinden yapılacak.

Takımların proje hazırlık aşamalarını tamamlanmasının ardından ilk 50 takım kendilerine verilen yönergeler doğrultusunda projelerini şekillendirecek ve bu sayı final aşamasında 10’a indirilecek. Dereceye girenler 10-11 Mayıs 2023 tarihlerinde düzenlenecek final organizasyonuyla belirlenecek. İlk üç sıraya yerleşmeyi başaranlara uzun dönem staj imkânının yanı sıra birinciye 50 bin TL, ikinciye 42 bin TL, üçüncüye 35 bin TL olmak üzere toplamda 127 bin 500 TL para ödülü dağıtılacak.

Ülker İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli

bizz@kampüs’e bugüne kadar 10 binden fazla takımdan 40 binden fazla kişinin katıldığını söyleyen Ülker İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli, “Yarışmacılarımız her yıl farklı bir Ülker ürünü özelinde, yenilikçi pazarlama fikirlerini bizlerle paylaşıyorlar ve uzman isimlerden mentorluk desteği alıyorlar. bizz@kampüs ile iş hayatına atılmadan önce gençler için benzersiz bir deneyim ortamı sunuyoruz. Son yarışmamıza 169 farklı üniversiteden, 286 farklı bölümden başvuru olmuştu. En çok başvuru alınan fakülteler mühendislik, iktisadi idari bilimler ve iletişim; en çok başvuru alınan bölümler ise endüstri mühendisliği, gıda mühendisliği, halkla ilişkiler ve reklamcılık olarak sıralanmıştı. Yeni dönemde de yine heyecan dolu bir süreç yaşanacak ve yarışmacılarımız Ülker Dankek için proje geliştirecek. Bu heyecanı bizlerle birlikte yaşamak isteyen tüm gençlerimizi, bizz@kampüs’e başvuru yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.