MediaCat

Cannes’da ilk kısa listeler açıklandı

Festivalin ilk gününde kısa listelerde Türkiye’den 6 iş yer aldı.

Cannes’da ilk kısa listeler açıklandı

21 Haziran tarihine kadar sürecek Cannes Lions 2019’da festival heyecanının başlamasıyla birlikte ilk kısa listeler de açıklandı.

Kısa listeleri festivalin ilk gününde açıklanan Design, Digital Craft Lions, Entertainment Lions for Music, Entertainment Lions for Sport, Entertainment, Film Craft, Glass, Health & Wellness, Industry Craft, Innovation, Outdoor, Pharma, Titanium ve Print & Publishing kategorilerinde Türkiye’den altı iş kısa listelerde boy gösterdi.

Havas Istanbul‘un Finish için hazırladığı Glasses of Drought, Design kategorisinde kısa listeye kalma başarısı gösterdi.

TBWA\Istanbul’un Theatre Hours için hazırladığı Acting Identity ve 4129Grey‘in Orkid için hazırladığı Uncover the Shame, Design kategorisinde Türkiye’den kısa listeye kalan diğer iki iş oldu.

LÖSEV’in Rafineri imzalı Change the End kampanyası Entertainment kategorisinde kısa listede yer aldı.

Festivalin ilk gününde açıklanan listelerde TBWA\Istanbul, iki işiyle daha kısa listelerde yer aldı. Ajansın Land Rover için hazırladığı Shirt ve Polo Shirt işleri, Outdoor kategorisinde ödül için yarışacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.