MediaCat

Tüm güzellikler tek kartta

Kerem Alışık, Paraf için kamera karşısında.

Tüm güzellikler tek kartta

İlk meyvesi ekranlardaki yerini geçtiğimiz aylarda alan Halkbank – Kerem Alışık işbirliği, yenilenen Paraf Kart için hazırlanan reklam filmiyle devam ediyor.

Kerem Alışık ile Halkbank’ta yeni işe başlayan Ömer’in hikâyesinin bir kez daha ekrana taşındığı filmde Ömer, bu kez Kerem Alışık’ın meydan okumasını kabul ediyor ve hem kredi hem banka kartı yeni Paraf’ı tek kelimeyle anlatmaya çalışıyor.

Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Dr. Hasan Zeybek

Reklam filmini, yeni Paraf’ın banka ve kredi kartının özelliklerini tek kartta toplamasını tek kelimeyle anlatma üzerine kurduklarını söyleyen Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Dr. Hasan Zeybek, “Paraf ile müşterilerine sağladığımız kullanım kolaylığını yalın bir mesajla aktarmak istedik. Bir ürünü, bir hizmeti en iyi tanımlayacak kişi, ondan yararlanan kişidir. Filmde yeni Paraf’ı kullanan ve hayatına kattığı kolaylıktan memnun kalan müşterilerimizin kendi perspektiflerinden tek kelimeyle nasıl en doğru tanımlamayı yaptıklarını görüyoruz. Müşterilerimizin kartın özelliklerini genç bankacı Ömer’den daha iyi anlatması, yeni Paraf’ın kendi kendini anlatan bir ürün olduğu mesajını da taşıyor” dedi.

Halkbank’ın Kerem Alışık ile çalıştığı ilk filmin büyük beğeni topladığını ve yayına girdiği dönemde haftalarca hem tüm kategorilerde hem de finans kategorisinde liderliğini koruduğunu belirten Zeybek, sözlerine şöyle devam etti:

“İlk filmdeki ‘Önce Halk, Sonra Bankayız’ sloganı, bankacılığa yaklaşımımızı ve müşterilerimizle aramızdaki bağı çok iyi tanımladı. Kerem Alışık da bankamızın duruşuyla uyumlu, enerjisi ve iyi niyeti halka geçen çok başarılı bir seçim oldu. Yeni Paraf kampanyamız için çekilen reklam filminde de iletişim dilimizdeki samimiyetimizi sürdürüyoruz. Yeni filmimizin de izlenme, beğeni ve hatırlanma oranlarıyla uzun süre zirvede kalmasını bekliyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.