MediaCat

İş dünyasının hayallerine hayat veren kart ailesi

Halkbank ve Kerem Alışık işbirliği Paraf ile devam ediyor.

İş dünyasının hayallerine hayat veren kart ailesi

Halkbank ve yeni dönem reklam yüzü Kerem Alışık işbirliği, iş dünyasına özel Paraf kartlar için hazırlanan yeni reklam filmiyle devam ediyor.

Kerem Alışık’ın esnaf, KOBİ ve finans müdürü karakterlerini canlandırdığı Renosans İstanbul imzalı filmde yeni Paraf Esnaf, Paraf KOBİ ve Paraf Business ile hem banka kartı ve kredi kartı özelliklerinin hem de işi kolaylaştıran güzelliklerin tek kartta buluştuğu vurgulanıyor.

Reklam filmiyle hem yeni girişimcileri cesaretlendirmek hem de iş dünyasına Paraf’ın hayallerine hayat vereceğini anlatmak istediklerini vurgulayan Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Dr. Hasan Zeybek, “Müşterilerimize Paraf’ın banka ve kredi kartını tek kartta kullanma kolaylığı sunduğunu ve bu kolaylığı sayesinde tüm ödeme işlemlerinde ekstra avantajlar sağladığını anlatmak istedik. Kerem Alışık, farklı ölçeklerde işletmelerin sahiplerini başarıyla canlandırdı. Firmalar ölçeklerine göre Paraf Esnaf, Paraf KOBİ ve Paraf Business ile eşleşti. Her hikâyede işletme sahipleri, kendi faaliyet alanlarına özel avantajlar hakkında bilgi sahibi oldu. Bu sayede reklam filmimiz, Paraf’ın ticari müşterilerimizin hayallerine hayat veren kart olduğu mesajını başarıyla taşıdı” yorumunda bulundu.

Halkbank’ın Kerem Alışık ile ekrana gelen reklam filmlerinin büyük beğeni toplayıp, yayına girdikleri dönemlerde haftalarca liderliği koruduğunu belirten Zeybek, “Önce iş dünyası dedik, Paraf’ı yeniledik. Yeni iş kurmak isteyen herkes Paraf’la işlemlerini kolayca halledebilsin istedik. Kerem Alışık, kartın bu yüksek enerjisini çok iyi yansıtan bir isim. Daha önceki kampanyalarımızın ardından yapılan araştırmalarda lider olarak öne çıkmıştık. İş dünyasına özel Paraf için çekilen filmimizde de iletişim dilimizdeki samimiyeti sürdürüyoruz. Yeni filmin de izlenme, beğeni ve hatırlanma oranları ile uzun süre zirvede kalmasını bekliyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.