Geleceği bugünden yaşa

Ford yeni marka vizyonu Bring on Tomorrow ve yeni hizmetlerini tanıtmak için bugün bir dijital lansman gerçekleştirecek.

14.09.2020 - 13:32 | MediaCat

Ford, yeni marka vizyonu Bring on Tomorrow yaklaşımını tanıtmak için bugün dijital bir lansman gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Ford Otosan Pazarlama Müdürü Talat İşçioğlu’nun ev sahipliğinde Ford Dijital Stüdyo’da gerçekleşecek yayının moderatörlüğünü Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu üstlenecek. SUV modelleri Yeni Kuga ve Puma’nın Oyuncular Doğa Rutkay ve Boran Kuzum tarafından tanıtılacağı lansmanda, ticari segmentin hibrit modeli Tourneo Custom da Sporcu Şahika Ercümen’in yer aldığı sürpriz bir içerikle sunulacak.

YouTuber Barış Özcan’ın da Ford teknolojisini yorumlamak için kamera karşısında olacağı dijital lansmanda Ford‘un elektrikli, otonom ve bağlanabilir teknolojileriyle donanmış otomobillerle ilgili yeni yaklaşımına ek olarak markanın akıllı şehirler vizyonuyla geliştirdiği mobilite çalışmaları da tanıtılacak.

14 Eylül Pazartesi saat 19:00’da Ford Türkiye YouTube kanalından yayınlanacak dijital lansmanın teaser’ına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.