MediaCat

Temsa İş Makinaları’na yeni pazarlama müdürü

Temsa İş Makinaları’nda pazarlama müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Temsa İş Makinaları’na yeni pazarlama müdürü

Komatsu, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Temsa İş Makinaları Pazarlama Müdürü Zeynep Özen oldu. Özen, yeni görevinde Komatsu, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının iletişimi ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü’nden mezun olmasının ardından 2006 yılında aynı üniversitede Almanca üretim yönetimi ve pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimi alan Özen, kariyerine 2004 yılında Tırsan Treyler’de başladı. Tırsan Treyler’de DAF, Kaessbohrer, Talson ve Tırsan markalarından sorumlu pazarlama uzmanı olarak görev almasının ardından 2007 yılında Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi olan Özen, 11 yıl sürdürdüğü görevinde Mitsubishi Motors ve Fuso markalarının pazarlama ve iletişim faaliyetlerini yürüttü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.