Demirören Medya’ya yeni CMO

Demirören Medya'da CMO rolünün yeni sahibi belli oldu.

03.08.2022 - 12:19 | MediaCat

Demirören Medya'ya yeni CMO

Yeni bir yapılanma sürecine giren Demirören Medya, çatısı altındaki tüm markaların pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yönetimini Esti Pekdemir’e emanet etti.

Öğrenim hayatını İngiltere’de tamamladıktan sonra pazarlamanın farklı alanlarında kariyerine de İngiltere’de devam eden Esti Pekdemir, 11 yıllık yurtdışı tecrübesinin ardından 2007 yılında Türkiye’ye döndü ve global reklam ajanslarında farklı markalara destek verdi. Ardından The Walt Disney Company Türkiye’de Disney Channel’ın kuruluşunda rol alarak, kanalın tüm pazarlamasından sorumlu oldu. Sonraki dönemde WarnerMedia’da, önce Türkiye ardından Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Yunanistan’ı da içine alan bölgenin pazarlama, iletişim ve dijital direktörlüğünü üstlendi.

Markalara pazarlama ve dijital stratejileriyle ilgili danışmanlık veren Pekdemir, yeni dönemde Demirören Medya çatısı altındaki tüm markaların pazarlama ve iletişim grup başkanı (CMO) olarak görev alacak.

Medya grubundan yapılan açıklamada, “Esti Pekdemir’in, global şirket ve ajanslarda edindiği çok yönlü bakış açısı kurumumuza büyük katkı sağlayacaktır. Dijital pazarlama ve kurumsal iletişim çalışmalarımıza vizyon katacağını düşündüğümüz Pekdemir’in aramıza katılmasından mutluluk duyuyoruz ” ifadelerine yer verildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.