MediaCat

DeFacto’da üst düzey atama

DeFacto’da mağazacılık ve pazarlama genel müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

DeFacto’da üst düzey atama

Yönetim kadrosunda yeniden yapılanmaya giden DeFacto’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Pazarlama ve mağazacılık fonksiyonlarını birleştiren şirketin mağazacılık ve pazarlamadan sorumlu genel müdürlüğüne sektörün deneyimli isimlerinden Barış Sönmez getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Barış Sönmez, meslek hayatına Danone Türkiye’de başladı. Pazarlama ve satış alanlarında yöneticilik görevlerinde bulunan Sönmez, 2011 yılında pazarlama ekibini yönetmek üzere Yemeksepeti’ne katıldı. Burada yaklaşık 11 yıl CMO olarak görev alan Sönmez, bu süreçte yenilikçi pazarlama stratejileri ile Yemeksepeti’nin kullanıcı kitlesinin hızla büyümesine katkıda bulunarak çok sayıda ödüllü işe imza attı.

Mart ayı itibarıyla DeFacto’ya katılan Barış Sönmez, şirket bünyesinde pazarlama, yurtiçi ve yurtdışı mağazacılık operasyonları, merkez operasyonlar ve omni-channel fonksiyonların liderliğini üstlenecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.