MediaCat

Suwen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu

Suwen ve Türkiye Voleybol Federasyonu arasında imzalanan sponsorluk anlaşması 2026’ya kadar geçerli olacak.

Suwen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu

Kadın iç giyim perakende markası Suwen, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile yaptığı anlaşmayla A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu. Önümüzdeki üç yıl boyunca geçerli olacak olan sponsorluk anlaşmasının imza töreni; Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Akif Üstündağ, Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer, Suwen Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bolluk, Suwen yönetimi ile milli takım voleybolcuları Elif Şahin ve Kübra Akman’ın katılımıyla 23 Kasım tarihinde TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleşti.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yine güzel bir günde güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Türk voleybolunun bugün geldiği noktada güzel bir paydaş daha voleybol ailemize katılıyor. Suwen artık ailemizden biri. Cumhuriyet’imizin 100. yılında Türk voleybolunun neler yaptığının, dünyada ve Avrupa’da hangi konumda olduğunun ve daha neler yapabileceğinin çalışması içindeyiz. Bu yıl üç kupa beş hedef yakalayan, dünya sıralamasında zirvede yer alan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın önünde Paris 2024 Olimpiyatları hedefi var. Hedefimiz orada da kürsüde yer alarak madalya kazanmak. Sponsorların desteğiyle daha büyük hedeflere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu anlaşmada emeği geçen Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ve Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk başta olmak üzere tüm Suwen ailesine teşekkür ediyor, atılan imzaların Türk voleyboluna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ise konuşmasında başarılarıyla gurur duydukları A Milli Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Sümer, Türk sporunun gelişmesi için verilen desteklerin çok önemli olduğunu belirterek bu sponsorluğun başka kurumlara da örnek olmasını dilediğini belirtti.

İmza töreninde konuşma yapan Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk da son olarak şu eklemelerde bulundu: “Yüzde 90 kadın çalışan oranımızla, ‘Kadınlar için Kadınlarla’ yaklaşımı ile tasarlayıp ürettiğimiz el emeği ürünleri yine kadınlarla buluşturuyoruz. Mağazalarımız ve üretimimizdeki çalışanlarımızın yüzde 100’ünü kadın çalışanlarımız oluşturuyor. Bugün geldiğimiz noktayı, başarılarımızı kadınlara borçluyuz. Kendi şirketimizde olduğu gibi ülkemizde de kadınların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Özellikle A Milli Kadın Voleybol Takımımızın elde ettiği başarılar, bize yaşattığı gurur ve mutluluk çok değerli. Biz de kadınlar için kadınlarla çalışan bir şirket olarak Türkiye’de kadın voleybolunun başarısına destek vermek amacıyla 2023-2026 yılları arasında resmi sponsor olmaya karar verdik. Bundan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Dünyada adımızı duyuran, başarılarıyla hepimizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımımız başta olmak üzere kadınları her daim desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlaşmanın Cumhuriyet’imizin 100. yılına denk gelmesi de bizim için ayrı bir öneme sahip. Cumhuriyet çok şampiyonlar gördü ve görmeye devam edecek.”

Suwen, sponsorluk anlaşmasını kamuoyuna “İçimizde şampiyon var” mesajı üzerine kurguladığı, sosyal medyanın yanı sıra açıkhavada da boy gösteren bir kampanyayla duyurdu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.