Reklamcılara ders zili çaldı…

'Reklamcılar Tahtaya' eğitim semineri 17 Kasım 2007 Cumartesi günü “Pazarlama” konulu gündemiyle yapıldı

19.11.2007 - 08:28 | MediaCat

Hem sektör çalışanlarının hem de üniversite öğrencilerinin ilgiyle takip ettiği “Reklamcılar Tahtaya” eğitim semineri 17 Kasım 2007 Cumartesi günü “Pazarlama” konulu gündemiyle yapıldı.

Yıllardır, ünlü reklamcılar, sektör takipçileri, çalışanlar ve öğrenciler için bir buluşma noktası haline gelen etkinlikte, bu sefer de çok önemli isimler tahtanın başına geçti.

Maçka’daki İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda ilk zil Acıbadem Sağlık Grubu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Neslihan Aksu’nun “Sağlıklı İletişim” başlıklı dersi için çaldı.

Ardından Marka Danışmanı Güven Borça “Başka Akmerkez yok” başlığıyla marka ve markalama üzerine birikimlerini paylaştı.
Verilen bir saatlik öğle teneffüsünün ardından bu kez katılımcılar Doğan Gazetecilik Proje Yönetmeni Teoman Tuğğsuz “Gazeteler nereye koşuyor?” başlıklı dersi için tekrar buluştular.

Öğleden sonraki ikinci ders, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Haluk Gürgen’indi. Gürgen dersini “Kurumsal itibar ve marka” konusuna ayırdı. Günün beşinci ve son dersindeyse Samsun Şehri Marka İletişim Koordinatörü Mustafa Çakır “Şehir markalaşması” üzerine deneyimlerini paylaştı.

Dört ayrı bölümden oluşan “IAA Reklamcılar Tahtaya Eğitim Seminerleri”nde öğrencilere her ders günü için bir katılım belgesi verilmekte, bir eğitim yılında 4 kez yapılan bu seminerlerin tümüne katılanlara ise “Katılım Sertifikası” sunulmaktadır.

www.iaaturkey.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.