Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü TOTAL’in

Bu yıl 14.'sü düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi'nde insan kaynakları alanında yürütülen nitelikli...

17.02.2009 - 13:36 | MediaCat

Bu yıl 14.’sü düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde insan kaynakları alanında yürütülen nitelikli çalışmaların teşvik edilmesine yönelik olarak verilen “8. İnsana Saygı Ödülü”, Petrol ve Petrol Ürünleri sektöründe bu yıl da TOTAL Oil Türkiye’nin oldu.

İnsan kaynakları konusunda online çözümlerle öncülüğünü kanıtlayan Kariyer.net tarafından verilen “8.İnsana Saygı Ödülleri” 14. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 11 Şubat 2009 tarihinde gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

İnsan kaynakları alanında yürütülen çalışma kalitesinin yükseltilmesi ve devamının teşvik edilmesine yönelik olarak verilen ödüller, markanın internette yayınlanan iş ilanlarına gelen başvuruları yanıtlama oranlarına göre veriliyor. Kariyer.net üyesi firmalar arasından 33 sektörde toplam 82 firmanın ödüllendirildiği bu gurur gecesinde, TOTAL Oil Türkiye A.Ş, Petrol ve Petrol Ürünleri sektöründe İK çalışmalarına göstermiş olduğu saygı ve gelen başvuruları cevaplama oranıyla “8. İnsana Saygı Ödülü’nün sahipleri arasında yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.