Doğan Telekom yönetiminde yeni atama

Doğan Telekom'a CEO olarak atanan Mustafa Gözalan, yeni depatmanı ve atamayı şöyle duyurdu...

21.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan Telekom’a CEO olarak atanan Mustafa Gözalan, yeni depatmanı ve atamayı şöyle duyurdu.

D Smart ve Doğan Telekom şirketlerinin yeni organizasyonunda yer almak üzere önemli üst düzey atamalarından yeni bir transferi sizlerle paylaşmak istiyorum;

Tek bir çatı altında toplanacak D Smart ve Doğan Telekom şirketleri için tüm Mali İşler, Muhasebe, Finansman, Bütçe ve Raporlama, Hukuk ve Kamu İlişkilerini yönetmek üzere yeni bir Mali İşler Grup Başkanlığı (Chief Financial Officer – CFO) oluşturulmuştur. Bu grubun başkanlığına Fatih Berk atanmıştır. Ayrıca Fatih Berk, D Smart ve Doğan Telekom şirketlerinin İcra Kurulu Üyesi’dir.

Fatih Berk uzun yıllar uluslararası denetim şirketlerinde Ortak ve Yönetici Ortak olarak görev yapmıştır. Bu tecrübesi ile Grubumuzun diğer şirketlerinde kendisine ihtiyaç olması durumunda yardıma koşacağından da eminiz. Fatih Berk vergi ve finans dünyasının tanınan bir kişisi olmasına rağmen, onu daha fazla tanımak isteyenler için aşağıda kısa bir özgeçmişini bulacaksınız. Bu görevlerinde Fatih Berk ile direkt olarak beraber çalışacağız. Fatih Berk’e yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Mustafa Gözalan CEO D Smart – Doğan Telekom

Kaynak: medyatava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.