MediaCat

Anadolu Üniversitesi’nde görev değişimi

Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Halkla İlişkiler Bölümünden Prof.Dr. Haluk Gürgen’in emekliliğe ayrılmasıyla Reklam Halkla İlişkiler Bölüm Başkanlığına Ferruh Uztuğ atandı. Uztuğ, köklü ve başarılı bir geçmişi olan bölümün, bu mirası koruyarak daha da güçlü kılma konusundaki çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirtti. Reklam, medya ve halkla ilişkiler sektöründeki çok sayıda mezunu, deneyimli öğretim üyeleri, heyecanlıContinue reading “Anadolu Üniversitesi’nde görev değişimi”

Anadolu Üniversitesi’nde görev değişimi

Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Halkla İlişkiler Bölümünden Prof.Dr. Haluk Gürgen’in emekliliğe ayrılmasıyla Reklam Halkla İlişkiler Bölüm Başkanlığına Ferruh Uztuğ atandı. Uztuğ, köklü ve başarılı bir geçmişi olan bölümün, bu mirası koruyarak daha da güçlü kılma konusundaki çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirtti. Reklam, medya ve halkla ilişkiler sektöründeki çok sayıda mezunu, deneyimli öğretim üyeleri, heyecanlı öğrencileri ve güçlü kurum kültürüyle bölüm, yeni dönemde bir çok proje ve etkinlik planlıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.