MediaCat

Tek çatı altında online alışveriş

Online alışverişte Türkiye’de bir yıldır yükselen “aggregator” trendinin son örneği Brand-Store.com.

Tek çatı altında online alışveriş

Takip ettiğiniz bütün marka ve mağazaları tek bir adreste bulabileceğiniz, satın alırken ise kendi sitelerinden alışveriş yapabileceğiniz online alışveriş platformu Brand-Store.com, e-ticaret sitelerindeki ürünleri bir araya getiren ve gelir ortaklığı modeli ile çalışan bir yapı. Online satış kanallarını kullanan marka ve mağazaları bir araya getiren platform giyimden ev tekstiline, mobilyadan elektronik aksesuarlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kullanıcılarına aradıkları her şeyi tek merkezde bulabildikleri bir ortam sunmayı amaçlayan site, online alışveriş hizmeti veren bütün mağazaları tarayarak yüz binlerce ürünü listeliyor.

Tek çatı altında online alışveriş

Arama odaklı kurgulanan sitede kullanıcıların aradığını kısa sürede bulması ve en kısa sürede satın alma noktasına yönlendirilmesi sitenin temel çalışma prensiplerinden biri. Marka, mağaza, cinsiyet, renk, kategori ve fiyat aralığı seçenekleri kullanılarak, sadece ürün grubu ya da tek bir ürün ile ilgili arama yapılabiliyor veya ürün özelliklerini girerek arama kutusu kullanılabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.