HP Türkiye Teknoloji Çözümleri Grubu’nda yeni satış müdürü

HP Türkiye yeni bir atama daha gerçekleştirdi. Buna göre HP Türkiye Teknoloji Çözümleri Grubu Satış Müdürlüğü...

06.10.2008 - 11:44 | MediaCat

Sektörde yarattığı müşteri değeri, oluşturduğu ekosistem ve insan kaynakları yaklaşımıyla Türkiye’nin içinde bulunduğu dönüşüm sürecine 19 yıldır yön veren, son günlerde de kendini dönüştürmesiyle gündeme oturan HP Türkiye yeni bir atama daha gerçekleştirdi. Buna göre HP Türkiye Teknoloji Çözümleri Grubu Satış Müdürlüğü görevine Zeynep Keskin getirildi.

Zeynep Keskin yeni görevi kapsamında, HP Türkiye’nin kamu, üretim, finans ve telekom sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara yönelik olarak geliştirdiği tüm ürün ve servislerin satış faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak. Keskin ayrıca, HP Türkiye’nin mevcut müşterileriyle ilişkilerinin geliştirilmesine ve yeni müşterilere ulaşılmasına yönelik stratejiler de geliştirecek.

HP Türkiye’nin gerçekleştirdiği tüm büyük birleşmelerde firma bünyesinde önemli görevlerde bulunan Zeynep Keskin, kariyeri boyunca HP Türkiye’de 10 yıl boyunca görev yaptı. 2005 yılının Aralık ayından bu yana Cisco’da Servis Sağlayıcıları Sektöründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Zeynep Keskin, son atamayla birlikte HP Türkiye’ye geri döndü.