MediaCat

Köprüleri Noel Baba için birleştirmek

Coca-Cola’dan Noel kısa filmi.

Köprüleri Noel Baba için birleştirmek

Çocuğunuz Noel Baba’nın gerçek olduğuna ve yanınıza gelememesinin tek sebebinin arabasının yıkık köprünüzden geçememesi olduğuna inansaydı onu mutlu etmek için ne yapardınız? Noel Baba’ya bir köprü yapmak, seçeneklerden biri.

1920’li yıllardan bu yana reklam yüzü olarak kullandığı en büyük yıldızı Noel Baba’yı bir kez daha kamera karşısına çıkaran Coca-Cola, bu Noel için dört dakikalık bir reklam filmi hazırladı. Kasabalarındaki köprü yıkık olduğu için Noel Baba’nın kendilerini ziyarete gelemediğine inanan ufak bir çocuğu mutlu etmek için seferber olan kasaba halkının ve çabalarının sonunda aldıkları ödülün hikâyesini anlatan reklam filmi J. Walter Thompson imzalı.

KÜNYE
Reklam Ajansı: J. Walter Thompson, Brezilya
CCO: Ricardo John
CSO: Fernand Alphen
Kreatif Ekip: José Roberto Torero, Ricardo John, Gustavo Soares, Gustavo de Lacerda, Julia Velo, Ana Cavalcanti, Guilherme Nesti, Pablo Lobo, Ricardo Kawano, Fernanda Sousa, Ilka Freitas, Peu Coelho, Pedro Ricci, Fabio Simões
Strateji Ekibi: Isabella Mulholland, Sara Silva, Gisele Bambace
Yapımevi: Spray Filmes
Yönetmenler: Fernando Grostein Andrade, Raoni Rodrigues

Kaynak: Ads of the World

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.