MediaCat

Hidayet Türkoğlu Won ile anlaştı

Hidayet Türkoğlu, Türkiye’deki sponsorluk ve reklam haklarının pazarlamasını yürütmek amacıyla WON şirketiyle anlaştı.

Hidayet Türkoğlu Won ile anlaştı

Profesyonel sporculuk kariyerini dünyanın en büyük basketbol organizasyonu olan NBA’in Orlando Magic takımında sürdüren Hidayet Türkoğlu, Türkiye’deki sponsorluk ve reklam haklarının pazarlamasını yürütmek amacıyla Won şirketiyle anlaştı.

Won, Hidayet Türkoğlu isminin yer alacağı kampanyaların ve projelerin yanı sıra Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları’nın yapacağı sponsorlukların da pazarlama haklarına sahip olacak.

Türkoğlu, yılın belli dönemlerinde ünlü basketbol hocaları ve antrenörlerle birlikte çeşitli yaş gruplarına yönelik olarak düzenlenen Talent Camp organizasyonlarını ve yine basketbolla ilgili çeşitli eğitici ve eğlendirici etkinlikleri gerçekleştiriyor.

Anlaşmayla ilgili bir açıklama yapan WON Ajans Kurucu Başkanı Levent Soygür, tüm dünyada kariyeri yüksek sporcuların bu konuda izlediği yöntemleri Hidayet Türkoğlu markası için sunacaklarını ve başta basketbol okuluyla ilgili birçok yeni uygulamanın hayata geçeceğini belirtti. 
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.