Alemşah Öztürk’ün görev alanı genişledi

Öztürk, üç ülkenin yaratıcı performansının sorumluluğunu üstlenecek.

05.03.2019 - 10:34 | MediaCat

Alemşah Öztürk'ün görev alanı genişledi

4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk’ün Avrupa’daki sorumluluk alanı genişledi.

Yeni kurulan Avrupa Yaratıcı Yönetim Kuruluna seçilen Alemşah Öztürk, Mart 2019 itibarıyla Türkiye’nin yanı sıra Grey Rusya, İspanya ve İsrail’in de yaratıcı performanslarından sorumlu olacak. Öztürk’ün görevleri arasında, bahsi geçen ofislerin yaratıcı iş miktarını ve kalitesini geliştirmek, Cannes Lions performanslarını artırmak ve büyümelerini desteklemek yer alıyor.

Grey Avrupa CEO’su Eduardo Maruri, konuyu değerlendirdiği sözlerinde, “Alemşah, bizim küresel liderlerimizden biri ve Türkiye’de muazzam işler yapıyor. Alemşah’a daha çok sorumluluk vermek ve bölgemizde onun yeteneklerinden daha çok faydalanabilmek istiyoruz. Alemşah, Avrupa Yaratıcı Yönetim Kurulunun parçası olarak bu marketlerde değişim yaratacak ve Grey’in dünyadaki en popüler yaratıcı network olmasına yardımcı olacak. Dijital yeteneği, yaratıcı perspektifi ve vizyoner düşünceleriyle Alemşah’un bu pazarları çok daha iyi bir seviyeye getireceğine inanıyorum.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.