Geleneksel ve online medya buluşması: Interact Barcelona

IAB Avrupa online ve geleneksel medyanın birlikteliği 8-9 Haziran tarihlerinde Arts Hotel Barcelona’da gerçekleştirilecek olan Interact 2011 kongresinde tartışılacak.

14.02.2011 - 00:00 | MediaCat

IAB Avrupa online ve geleneksel medyanın birlikteliği 8-9 Haziran tarihlerinde Arts Hotel Barcelona’da gerçekleştirilecek olan Interact 2011 kongresinde tartışılacak.

İnteraktif reklam endüstrisi ve geleneksel medyanın üst düzey yöneticileri bir araya gelecek ve ilişkilerini değerlendirecek. Sonsuza kadar birlikte olup olamayacaklarını tartışacak.
Kongreye katılımı kesinleşen konuşmacılar arasında WPP Digital Strateji Direktörü ve CEO’su Mark Read, Prisa CDP’si Kamal Bherwani ve Microsoft Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Marc Bresseel yer alıyor.

Ana bölümü 9 Haziran’da yapılacak konferansta konuşmacı sunumlarının yanı sıra bir panel de gerçekleştirilecek ve aralarında Diageo ve Anheuser Busch gibi markaların bulunduğu bir dizi başarılı reklam kampanyası katılımcılara anlatılacak. Ayrıca, 8 Haziran’da farklı temalarda iki ayrı atölye çalışması düzenlenecek. İlkinde, Avrupa çapında çapraz mecra entegrasyonuyla yürütülen kampanyaları geliştiren marka ve ajansların başarı öyküleri yer alacak. İkincisinde, mobil reklamdan e-ticarete ve ölçümlemeye kadar uzanan bir dizi araştırmaya odaklanılacak. Bu seansa katılacaklar, Avrupa online reklam endüstrisinin gelişimini gösteren IAB Avrupa AdEx raporunun çıktılarını da alacaklar.

Bölgelerarası en başarılı dijital medya araştırması projelerinin ödüllendirileceği Araştırma Ödülleri de Haziran’da pazara sunulacak.

Ayrıca IAB Avrupa Kamu İlişkileri ekibi, endüstrinin karşılaştığı yasal engelleri ve IAB Avrupa ile üyelerinin bunlara yönelik çalışmalarını ortaya koyan bir seans düzenleyecek.
IAB Avrupa Başkanı ve CEO’su Alain Heuruex, Interact 2011’e ilişkin görüşlerini, “Interact’in online reklam endüstrisinin gelişimine odaklanması, hepimizin alıştığı bir durum. 2011’de kapsamı büyüteceğiz ve dijitalin marka planları ve iletişimindeki rolüne bakacağız. Ve her zamanki gibi sektörün lider isimlerinin sahne alarak deneyimlerini/düşüncelerini aktarmalarını keyifle izleyeceğiz,” diyerek dile getirdi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.