MediaCat

Galya Frayman Molinas’a yeni sorumluluklar

2009 yılından bu yana Coca-Cola Türkiye Başkanı olan Galya Frayman Molinas, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanlığı’na atandı. Galya Frayman Molinas’ın yeni sorumluluk alanında Türkiye’nin yanı sıra, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan da bulunuyor.

Galya Frayman Molinas’a yeni sorumluluklar

1996 yılından bu yana Coca-Cola bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan, 2009 yılında ise Coca-Cola Türkiye Başkanı olarak görevine devam eden Galya Frayman Molinas, Ocak 2012 tarihi itibariyle Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı oldu.

Galya Frayman Molinas’ın yeni sorumluluk alanında, Türkiye’nin yanı sıra 8 ülke daha bulunuyor. Molinas’ın sorumluluk alanına giren ülkeler arasında, Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan yer alıyor. Galya Frayman Molinas bu ülkelerde Coca-Cola operasyonlarının yürütülmesinden sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.