MediaCat

Hayalimiz Benzer İşbirliği Programı’na başvurular başladı

Yeni dönem başvuruları için son tarih 11 Eylül 2020.

Hayalimiz Benzer İşbirliği Programı’na başvurular başladı

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın 12’nci maddesi “sorumlu tüketim ve üretim” yaklaşımıyla, Koç Topluluğu çatısı altında faaliyet gösteren satınalma şirketi Zer’in çözüm ortakları tarafından geliştirilen fikir ve uygulama projelerini ödüllendiren Hayalimiz Benzer İşbirliği Programı yeni dönem başvurularını kabul etmeye başladı.

Koç Topluluğu’nun benimsediği sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkelerine uygun olarak, başvuru sahiplerinin faaliyet gösterdikleri iş alanlarında çevreye ve topluma değer katacak projeler geliştirmelerine vesile olmayı amaçlayan programda, bu yıl, pandemi sürecinin oluşturduğu bilinçle çevrenin ve doğal kaynakların korunmasının yanı sıra yaşam biçiminin değiştirilmesi başlığı altında insan hayatını iyileştirecek sağlık, fizik, sosyal ve kişisel standartların artırılmasına yönelik projelerin programa eklenmesi hedefleniyor. Başvuru kriterleri arasında Y Kuşağı mensubu bir proje elçisinin olması gerekliliği bulunan program pandemi sonrasında daha iyiyi inşa etme sürecinde iyi uygulamaları ortaya çıkararak yeni diyaloglara zemin oluşturmayı amaçlıyor.


Başvuruları 11 Eylül 2020 tarihine kadar kabul edecek program hakkında detaylı bilgiye hayalimizbenzer.koczer.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.