Yapı Kredi’de üst düzey ayrılık

Murat Ermert, bugün itibarıyla kendi isteğiyle emekli olarak görevinden ayrıldı.

02.01.2018 - 18:00 | MediaCat

Yapı Kredi'de üst düzey ayrılık

Yapı Kredi Kurumsal İletişim Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Ermert, 2008 yılının Haziran ayından bu yana üstlenmekte olduğu görevinden 2 Ocak 2018 itibarıyla kendi isteğiyle emekli oldu.

Murat Ermert’in kendi isteğiyle emekli olması üzerine açıklama yapan Yapı Kredi Murahhas Azası ve Genel Müdür Vekili Niccolo Ubertalli, Ermert’in Yapı Kredi markasını ve itibarını daima ileri taşıyan başarılı çalışmaları için kendisine teşekkürlerini sunarak, Yapı Kredi Bankası ve iştiraklerine pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim ve sürdürülebilirlik alanlarında kattıklarının da hiçbir zaman unutulmayacağını söyledi.

Yapı Kredi bünyesinde iki ayrı dönemde 14 yılı aşkın süredir görev alan Ermert; Demirbank, Dışbank ve Fortis’te de üst düzey yönetici olarak görev aldı. Reklamverenler Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği ve Reklam Özdenetim Kurulu üyeliği de bulunan Ermert, kurucuları arasında yer aldığı Kurumsal İletişimciler Derneği’nde iki dönem de başkan vekilliği yaptı. Bir MediaCat oluşumu olan CMO Society üyeliğinin yanı sıra EACD (Avrupa İletişim Direktörleri Derneği) üyesi de olan Ermert’in farklı konularda kitap & makale çevirilerinin yanı sıra kendisine ait yazıları da bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.