Emniyet kemerini tak, hayata bağlı kal

‘Trafik Hayattır’ kurumsal sorumluluk platformunun yeni kamu spotunda Mustafa Sandal rol aldı.

25.07.2014 - 16:55 | MediaCat

Toplumda trafik güvenliği bilincini artırmayı hedefleyen ‘Trafik Hayattır’ kurumsal sorumluluk platformunun yeni kamu spotunda Mustafa Sandal rol aldı. BP Türkiye ve Doğuş Otomotiv işbirliği ile çekilen filmde, ünlü sanatçı emniyet kemeri sayesinde trafik kazasından kurtulup,  emniyet kemeri ile hayata ve sevdiklerine bağlanan bir babayı canlandırıyor.

Günümüzün en önemli trafik problemlerinden biri olan emniyet kemeri kullanımı ile ilgili bir araya gelen Doğuş Otomotiv ve BP Türkiye,  Emniyet Genel Müdürlüğü ve Trafik Güvenliği Platformu işbirliğinde, başrollerinde Mustafa Sandal’ın oynadığı kamu spotuyla, ülkemiz genelinde emniyet kemeri bilincinin yaygınlaştırılmasını amaçlıyor.

Ödüllü film yeniden çekildi
İnternette yayınlanmaya başladığı günden itibaren izlenme rekoru kıran, milyonlarca kişiye ulaşıp, izlendiği ülkelerde emniyet kemeri kullanımını önemli derecede arttıran film  2010 yılı Cannes Festivali- Toplum Sağlığı ve Güvenliği Ödülü, New York Festivalleri Uluslararası Reklam Ödülleri – Dünyanın En İyi Dijital Kampanyası ve 2010 Youtube Yılın Reklam Kampanyası ödüllerini aldı. Orijinal adı “Embrace Life” olan kamu spotu , Türkiye’de ‘emniyet kemeri kullanımına’ vurgu yapmak, ve Türkiye’de geniş kitlelere ulaşmak için, Doğuş Otomotiv ve  BP Türkiye’nin  işbirliğiyle yeniden çekildi.

[youtube]http://youtu.be/kkt5hmHb7Y0?list=UUp_Ntiqmm-mnwKsmZoP-NXA[/youtube]

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.