Trafik kurallarına uyan kral olur

Tudors'tan trafik kazalarının önüne geçmek için yeni bir sosyal sorumluluk projesi.

09.01.2019 - 12:02 | MediaCat

Erkek giyim markası Tudors, ülkemizde her geçen yıl artan trafik kazalarını önlemek ve bu konuya dikkat çekmek amacıyla “Kurallara Uy Kral Ol” adlı yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Kurallara Uy Kral Ol sosyal sorumluluk projesinde yaya geçitleri ihlali başta olmak üzere hatalı sollama yapma, aşırı hızlı araç kullanma, alkollü araç kullanma, engellilere yol vermeme, araç kullanırken kemer takmama ve sinyal vermeme gibi kural ihlallerine dikkat çekiliyor.

Yeni sosyal sorumluluk projelerini değerlendirdiği sözlerinde trafik ve trafik kazaları konusunda herkesin bilinçlenmesi ve trafik kazaları oranlarında ciddi düşüşlerin yaşanmasını hedeflediklerini belirten Tudors CEO’su Yaşar Ayaydın, “Bunu hep birlikte başaracağımıza inanıyorum. Biz bir erkek giyim markası olarak bu zamana kadar hep bilinçlenme adına harekete geçirecek sosyal sorumluluk projelerinde yer aldık. Kadına şiddete hayır dedik, sokak hayvanlarının yanında olduk; şimdi de hepimizin canını acıtan trafik kazaları konusunda sürücülerin ve yayaların bilinçlenerek bu kazalara son vermesini hedefliyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.