Twitter’da en çok diziler konuşuldu

24 Temmuz’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

25.07.2014 - 16:41 | MediaCat

Star TV’nin sevilen komedi dizisi Kardeş Payı, yine bir yayın gecesini birinci sırada tamamladı. İzleyiciler Ahmet Kural’ı “Mimiklerin Efendisi” olarak ilan ederken dizide bu hafta da kendisini “Bayramda tatili değil dede elini öpmeyi kovalayanların dizisi” ilan etti. “İntikam soğuk, pide sıcak yenir.” esprisi gece boyunca en çok paylaşılan espri oldu.

Kiraz Mevsimi,  Cuma akşamki yeni bölümü sabırsızlıkla bekleyen Sosyal TV izleyicisinin parmaklarında günü ikinci sırada kapattı. Geçtiğimiz günlerde fragman üzerinde yoğun tartışmalar yaşayan izleyiciler Öykü ve Ayaz arasındaki konuşmadan “Çok güzel olacak Öykü… Yıllardır bunu bekliyorsun ve artık hazırsın!” alıntısını sıklıkla paylaştı. Dizi 2,987 izleyiciden toplamda 4,181 Tweet alırken yayılımda 2,717,353 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Kanal D’nin yeni realite programı 112 Acil Sosyal TV’ye ilk bölümü ile üçüncü sıradan hızlı bir giriş yaptı. “Programın adı acil servis olsaymış ambulans taksi gibi yansıtılmasaymış daha bir iyi olurmuş” ve “112 Acil’de Acil tıp Uzmanı yerine Att ve Paramediklerin daha ön planda olmasını beklerdim” gibi yorumlarla başlasa da izleyiciden genel olarak ilgi gördü. Programın akışı ve gerçekliği Sosyal TV izleyicileri arasında sıkça paylaşılan öğeler olarak öne çıktı.

Ulan İstanbul, yine hayranlarının parmak uçlarındaydı ve Sosyal TV’yi dördüncü sırada kapattı. Dizi 2,179 ilzeyiciden toplamda 2,444 Tweet alırken yayılımda 2,888,592 izleyiciye ulaştı. Kocamın Ailesi, bu haftaki bölümü ile Sosyal TV’yi beşinci sırada tamamladı. “#KocamınAilesi biz artık izleyicisiyle oyuncusuyla teknik ekibiyle koskocaman büyük bir aile olduk, hepiniz iyi ki varsınız.” diyen izleyiciler Pelin’in “Biz kızlarımızı bir başına bırakamayız!” lafını sıkça paylaştı.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 24 Temmuz 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.