Dedeman’ın yeni iş geliştirme direktörü

Murat Yılmaz, Dedeman Hotels & Resorts International’da İş Geliştirme Direktörü olarak göreve başlıyor.

08.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Murat Yılmaz, Dedeman Hotels & Resorts International’da İş Geliştirme Direktörü olarak göreve başlıyor.

Murat Yılmaz yirmi üç yıllık otel operasyonu ve gayrimenkul sektöründeki görevlerinde birçok otel açılışına imza attı. Yılmaz profesyonel iş hayatında Dorint, Hilton, Renaissance, JW Marriott gibi otel zincirlerinin, Almanya, Macaristan, Romanya, Kazakistan ve Rusya’daki operasyonlarında Finans Direktörü olarak görev aldı. Beş buçuk yıldır Capital Partners Gayrimenkul Yatırım Şirketi’nde, otel yatırımlarını yönlendirip, Ritz Calton Moscow, Renaissance Aktau, Marriott Executive Apartments ve Renaissance Atyrau otel işletmelerini yöneten Yılmaz, son olarak Dedeman Hotels & Resorts International’ın İş Geliştirme Direktörlüğü’nü Eylül ayı itibariyle üstleniyor.

Yüksek Otelcilik İşletmeciliği öğrenimini Almanya’da tamamlayıp, otel gayrimenkul yatırımı ve yönetimi konusunda sertifikasını Cornell Üniversitesi’nden alan Murat Yılmaz, finans, otel operasyonu & otel açılışı, otel gayrimenkul geliştirme ve yönetimi uzmanı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.