Felis sınırların ötesinde

2022’nin son sayısı raflarda!

01.12.2022 - 11:01 | MediaCat

Felis sınırların ötesinde

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulamak ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Felis Ödülleri 17’nci senesinde 4 bin 678 başvuruya ulaşarak kendi rekorunu bir kere daha kırmayı başardı. Geçen yılın en büyük yeniliklerinden Curious Felis’in iki ana bölümde Felis Ödülleri’ne dahil olduğu yarışmanın 2022’deki en büyük yeniliğiyse Felis Azerbaycan’dı.

Yaratıcı kampanyaların ardındaki strateji ve stratejistleri ödüllendirmek için geçtiğimiz yıl hayat bulan Curious Felis’in kazananlarının da ödüllerine kavuştuğu Felis Ödülleri’nde bu yıl 18 bölüm arasından en çok başvuruyu Craft Felis (574 başvuru) aldı. Felis Ödülleri tüm kazananları ve büyük ödülleriyle birlikte Aralık sayısında.

“Öyleyse neden bilim var?”

Işığın temel özellikleri, kuantum fiziği… Düşündüğünüzde bazı derin okumalar ya da önbilgiler olmadan kavraması pek kolay konular olmadığı aşikâr. Ancak esas önemli olan daha vizyoner ve aydın bir toplum hayalinin bilimi anlamaktan geçtiğini kavramak. Cambridge Üniversitesi Fizik Profesörü Mete Atatüre ile söyleşimiz yeni sayıda sizleri bekliyor.

Yeniden başlatan içgörüler

Brand Week Istanbul 7-11 Kasım tarihleri arasında “Time to Reset” temasıyla gerçekleşti. Bu yıl 10’uncu yaşını kutlayan buluşma, 17 ülkeden 300’den fazla konuşmacıya ve 50 binden fazla izleyiciye ev sahipliği yaptı. Etkinliğin yoğun gündemi dokuz ayrı salonda, 200’den fazla seminer, sunum, eğitim ve networking buluşması eşliğinde değerlendirildi. Brand Week Istanbul’un tüm çıktıları Aralık sayısında.

Ajanslar ve müşteriler ne hâlde?

Bir kreatif ajans müşterisinden neler bekler? Bir CMO kreatif ajansından neler bekler? Aralık sayımızda MediaCat ve FikriMühim olarak bu sorularla yola çıktık ve ajans-müşteri ilişkisinin güncel hâllerine yönelik içgörüler sunan, tarafların değişen beklentilerini kayda alan bir anket gerçekleştirdik.

“Yetenek bakım ister”

Brand Week Istanbul sahnesi bu yıl Türk edebiyatının önemli isimlerinden Murathan Mungan’ı ağırladı. “Kendine Ait Bir Zaman: Ömürden Hayat Yapmanın Yolları” isimli konuşmasının ardından yazarla sohbet etme fırsatını kaçırmadık.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Eki

Tüm dünyadaki kutuplaşma toplumlardaki dengeyi sarsıyor ve bireyler markalardan içlerindeki kanıksanmış güvensizlik duygusuna çare bulmalarını bekliyor. Toplumsal bir rol model olma konusunda markalara atfedilen görevlerin toplum nezdinde daha da büyük bir önem kazandığı günümüzde, Philip Kotler pazarlamacıların amacını, “insanların yaşamlarını güzelleştirmek ve kamu yararına katkıda bulunmak” olarak tanımlıyor. Markaların daha iyi bir toplum yolundaki fayda odaklı projelerini derlediğimiz KSS eki, MediaCat Aralık sayısıyla birlikte sizlerle.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.