Hepsiburada’da üst düzey ayrılık

Hepsiburada Uluslarası Grup Başkanı Emre Ekmekçi, şirketten bu ay sonunda ayrılıyor.

23.05.2019 - 11:47 | Sencer Uçar

Hepsiburada'da üst düzey ayrılık

Hepsiburada Uluslarası Grup Başkanı Emre Ekmekçi, şirket çalışanlarına gönderdiği e-postayla Hepsiburada’daki görevinden ay sonu itibarıyla ayrılacağını açıkladı.

Çalışma arkadaşlarıyla paylaştığı mesajında yaklaşık sekiz sene önce Hanzade Doğan Boyner’in teklifiyle koşarak katıldığı Doğan Online ailesinden ay sonu itibarıyla ayrılacağını belirten Ekmekçi, “Yıllar içinde, sanıyorum birebir görüşmediğim, girip çıkmadığım departman kalmadı. İleriye dönük birçok yapının temellerinin sağlam atıldığından emin bir şekilde, gözüm arkada kalmadan ayrılıyorum. Hepsiburada’yla beraber birçok kez tarih yazdık; benden sonra da tarih yazmaya devam edeceğinizden eminim.” satırlarına yer verdi.

Ekmekçi, arkadaşı tarafından 25 sene önce Tarsus Amerikan Koleji’nde yazılmış ” Elveda” şarkısındaki, ” Sen bile gidiyor musun gibi bakma bana; bir öğüt, bir rüya, bir dünya bıraktım sana ben, gidiyorum, elveda” sözleriyle veda etti.

Kaynak: Webrazzi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.