MediaCat

Mesafeler artsa da iletişim yakınlaşsın diye

MediaCat dergisi dijital arşivimiz 2 ay boyunca ücretsiz olarak erişiminizde.

Mesafeler artsa da iletişim yakınlaşsın diye

Covid-19 pandemisi nedeniyle, tüm dünya gibi Türkiye de zorlu bir sınavdan geçiyor. Bu süreç, hepimizin güvenliği adına birbirimizden fiziksel olarak uzaklaşmayı gerektiriyor. Alışkanlıklarımızı bir süre askıya almaya devam edeceğiz. Evlere kapandığımız bu süreyi mümkün olduğunca keyifli hale getirmek ve zihinsel sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için hepimize düşen sorumluluklar var. İletişimi artırmak bunlardan biri.

MediaCat olarak önümüzdeki dönemlerde internet sitesi ve sosyal platformlardaki rutin iletişimimize her zamanki gibi devam edeceğiz. Ayrıca, dönemin ürettiği endişeleri dikkate alan içeriklere, bilgilendirici söyleşilere ve sektör temsilcilerini bir araya getiren webinar’lara ağırlık vereceğiz.

MediaCat dergisi dijital arşivimizi 2 ay boyunca ücretsiz erişime açıyoruz

Umuyoruz ki yakın gelecekte mesafeler yeniden ortadan kalkacak. O güne kadar sohbetimize devam edelim; arada da yakın geçmişi ziyaret edelim. Bu nedenle MediaCat, dergisinin 10 yıllık arşivine 2 ay boyunca artık evinizden ücretsiz erişebileceksiniz.

Ücretsiz arşive buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.