AYD’den AVM’lerin kapatılmasına yönelik tavsiye

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği konuya ilişkin bir açıklama paylaştı.

19.03.2020 - 11:08 | Sencer Uçar

AYD'den AVM'lerin kapatılmasına yönelik tavsiye

Coronavirus salgını nedeniyle faaliyetlerine devam edip etmemesinin gerekliliği kamuoyunun gündeminde olan AVM’ler hakkında Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nden (AYD) yeni bir açıklama geldi.  AYD, AVM’lerin kapatılmasına yönelik bir tavsiye kararı aldığını duyurdu.

AYD’den yapılan açıklama şöyle:

AYD Yönetimi, Sayın Cumhurbaşkanımızın alınacak önlemleri açıkladığı konuşmasında yer alan “evinizden çıkmayın” tavsiyesi uyarınca, halk sağlığı için toplum ve perakendecinin de taleplerini dikkate alarak, AVM’lerin kapatılmasına yönelik bir tavsiye kararı almıştır.

AVM’lerin açılış kapanış saatleri kamu otoritesi tarafından belirlendiği için bu konudaki kararı ivedilikle beklemekteyiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı önlemler paketi için teşekkür eder, bu süreçte hiçbir çalışanımızın işini kaybetmeyeceğini belirterek, kiracılarımıza da gerekli kolaylıkların sağlanacağını kamuoyuyla paylaşırız.

Saygılarımızla,

AYD

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.