MediaCat

BBDO’m, güzel BBDO’m

BBDO mesaiye evden devam eden çalışanlarının moralini yükseltmek için evlerini BBDO ofisine çeviren bir mikro site tasarladı.

BBDO’m, güzel BBDO’m

İşlerini mekân bağımsız sürdürebilenlerin coronavirus nedeniyle ofisleri terk ederek evlerine kapandıkları bugünlerde mesaiyi evde geçiren çalışanlarının moralini yükseltmek ve dayanışma ruhunu canlı tutmak isteyen BBDO eğlenceli bir inisiyatife imza attı.

bbdoyourhome.com adresinden erişilebilecek bir mikro site hazırlayan ajans, internet sitesini ziyaret ederek siteye ev adreslerini giren çalışanlarına evlerinin resmî bir BBDO ofisi olduğunu belirten ve “Hepimiz BBDO’dayız, her neredeysek. Güvende kalın” notuyla e-posta imzası olarak kullanabilecekleri özel logolar yolluyor.

BBDO New York Başkanı ve CEO’su Kirsten Flanik’in çalışanlara ilettiği “Hâlâ tek bir ofiste olduğumuzu düşünmeye devam etmek önemli. Ancak şimdilik, Midtown Manhattan’daki tek bir mekânda bir araya gelen büyük bir ofis değiliz -çok sayıda mekândan, alandan ve insandan oluşuyoruz. İşte bu nedenle, her birinizin yardımlarıyla, BBDO Your Home inisiyatifini başlatıyoruz!” mesajıyla duyurulan ve “Elbette, yeni bir BBDO açmıyorsunuz ama her neredeyseniz, olduğunuz yerden BBDO’yu her zamankinden daha güçlü kılıyorsunuz” notunun düşüldüğü internet sitesinde şu açıklama yer alıyor:

“Zorlu zamanlardan geçtiğimizin farkındayız ve evden çalışmak kolay olmayabilir (heyhat, tuvalet kağıdı satın almak bile bugünlerde göz korkutucu bir işe dönüşmüş gözüküyor). Ama hep birlikte çalışırsak, bu süreci atlatabiliriz. Akılcı düşünme, sıkı çalışma ve mizaha ek olarak iyi bir internet bağlantısıyla birbirimize destek olabiliriz. Müşterilerimize yardım edebiliriz. Ve bugünlerden güçlenerek çıkabiliriz. Evinizi BBDO’un ufak bir parçası haline getirdiğiniz için teşekkürler.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.