MediaCat

Playboy matbu hayata veda etti

Coronavirus salgını Playboy’un dijitale geçiş sürecini hızlandırdı.

Playboy matbu hayata veda etti

Dünyanın en popüler dergileri arasında yer alan Playboy yola dijitalde devam etme kararı aldı. Dört ayda bir yayınlanan dergi, raflardaki yerini ABD’de bu hafta alacak ilkbahar sayısının ardından matbu hayata veda edecek.

Playboy Enterprises CEO’su Ben Kohn tarafından paylaşılan açıklamada, 2019 yılından bu yana dört ayda bir yayınlanan derginin matbu hayatını sonlandırmasının bir süredir gündemde olduğu ancak coronavirus salgını nedeniyle sürecin hızlandığı belirtildi. Kohn, coronavirus salgınının içerik üretimi ve tedarik zinciri üzerindeki etkilerinin gitgide daha da belirginleştiği bugünlerde ABD baskılarını tüketicinin taleplerine daha uygun hale getirme hususundaki tartışmalarını hızlandırmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Playboy yola dijitalde devam edecek ama dergi önümüzdeki özel sayılar ve türlü yeni biçimlerle basılı yayın faaliyetlerini sürdürecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.