MediaCat

Anlı’ya reytingli yanıt!

Van’da meydana gelen deprem sonrasında’deprem’ ve ‘terör’ olgularını yan yana getiren Müge Anlı’ya izleyiciden reyting yanıtı geldi.

Anlı’ya reytingli yanıt!

Van’da meydana gelen depremden sonra ‘deprem’le ‘terör’ü yan yana getiren Müge Anlı’ya izleyiciden reyting yanıtı geldi.

Sosyal medyada topa tutulan ve RTÜK tarafından takibe alınan Anlı’nın reytingleri düştü. Medyaloji’den Meral Gemici Anlı’nın reytingini hafta hafta inceledi.

1. Hafta
“Müge Anlı ile Tatlı Sert” adlı programın, 24 Ekim Pazartesi – 11 Kasım Cuma tarihleri arasındaki izlenme oranlarına bakıldığında, izleyici tercihlerinde düzensiz ama belirgin bir düşüş göze çarpıyor. Anlı’nın o sözleri söylediği 24 Ekim tarihli program, reyting listesinde 25.(2.72) sırada yer alırken onu izleyen Salı günü 18. sıraya yükseldi. (3.18) Bir sonraki gün yani Çarşamba günü ise 23. (2.98) sırada yer buldu. Perşembe günü ise program 20. (2.6) sıraya yükseldi. O haftanın son programı ise listede 27. sıraya (2.0) geriledi. İlk haftanın reyting oranlarına göre, medyada iyice yayılan konu Anlı’ya önce reyting getirdi ancak daha sonra hızlı bir düşüş yaşandı. 

2. Hafta
Anlı’nın konuşmasının, gündemdeki yerini yavaş yavaş farklı konulara bırakmaya başladığı ikinci haftanın başında program haftaya 25. (2.7) sırada başladı. 4 Kasım Cuma gününe kadar düzenli olarak geriye düşen program, haftayı 30. (2.71) sırada kapattı.
Bayram haftasında ise program sadece 10 ve 11 Kasım tarihlerinde yayınlandı. Müge anlı ile Tatlı Sert, Perşembe günü 26. (2.1) sırada yer bulurken Cuma günü son 3 haftanın en düşük rakamını gördü ve 32. (2.62) sırada yer buldu.

Belirlenen tarihler arasında incelenen reytng verileri, Anlı’nın programının  25. sıradan 32. sıraya gerileyerek 7 puan kaybettiğini ortaya koydu.

*Parantez içleri, reyting değerini göstermektedir.

(Medyaloji)
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.