Timberland Türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

Markanın pazarlama müdürlüğüne Zeynep Orcan Savun atandı.

26.01.2017 - 17:05 | MediaCat

Timberland Türkiye'ye yeni pazarlama müdürü

Lee, Wrangler, The North Face, Vans ve Reef gibi markalarla birlikte VF Corporation bünyesinde faaliyet gösteren Timberland’in Türkiye ayağı Timberland Türkiye‘de pazarlama müdürlüğüne Zeynep Orcan Savun atandı.

Saint Benoit Fransız Lisesi ve Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü mezuniyetlerinin ardından kariyerine Maya İletişim’de marka müdürü ve editör olarak başlayan Zeynep Orcan Savun; Cosmopolitan Yazı İşleri Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2008 yılında NTV’de yapımcı olarak kariyerine devam etti. 2011 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesinde kurulan Enmoda.com’un halkla ilişkiler ve prodüksiyon müdürü mevkiine atanan Savun, son olarak 2012-2016 yıllarında C&A Türkiye Reklam, Halkla İlişkiler ve Etkinlik Müdürü olarak çalıştı.

Zeynep Orcan Savun, Timberland Türkiye Pazarlama Müdürü olarak markanın Türkiye pazarlama operasyonunu, ülkemizdeki gelecek projelerini ve uzun dönem stratejilerini yönetecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.