Zorlu Gayrimenkul pazarlama ekibini kurdu

Zorlu Gayrimenkul Pazarlama, Satış ve Kurumsal İletişim Bölümü çekirdek kadrosunu kurdu...

28.07.2008 - 12:32 | MediaCat

Zorlu Gayrimenkul Pazarlama, Satış ve Kurumsal İletişim Bölümü çekirdek kadrosunu kurdu. Toplamda 10 kişiden oluşan ekip, Genel Müdür Yardımcısı Aybars Kızılsencer’e bağlı olarak çalışmalarını yürütecek. Soner Akpınar’ın Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yaptığı Zorlu Gayrimenkul’de, Didem Yanaray Tekeli de Temmuz ayı itibarıyla Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.

Kurulan ekip, İstanbul’da Karayolları arazisi ve eski Deva Holding arazisi projelerinin yanı sıra İzmir’de eski tütün fabrikası ve Orkide Alışveriş Merkezi arazisi üzerinde gerçekleştirilen projelerin pazarlama, satış ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu bulunuyor. Yeni projeler devreye girdikçe, ekipteki personel sayısının 25’e çıkarılması, yurtdışında açılacak satış ofisleriyle de satış kadrosunun daha da genişletilmesi planlanıyor.

Aybars Kızılsencer, Zorlu Gayrimenkul’de tek bir çatı altında toplanan satış, pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerinin bütünleşik marka yönetimi yapabilmelerini mümkün kıldığını, sektörde örneği bulunmayan bu yapının tek sesli strateji oluşturma, devamlılık ve tutarlılık açısından büyük avantaj sağladığını söyledi.

Tedarikçilerini bir uzantıları olarak gördüklerini söyleyen Kızılsencer, bu sayede aynı vizyonu ve kültürü taşıyan iş ortaklarıyla bir takım halinde çalışabildiklerini belirtti.

Hedef kitleyle birebir iletişimin, pazarlama stratejilerinde önemli bir yer tuttuğunun da altını çizen Aybars Kızılsencer, yüz yüze mülakat şeklinde gerçekleştirdikleri araştırmalar ile hedef kitlenin beklentilerini analiz ederek, elde edilen sonuçlar doğrultusunda projelerine yön verdiklerini kaydetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.