Medyasoft’a yeni pazarlama müdürü

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft'un Pazarlama Müdürü...

06.01.2009 - 14:34 | MediaCat

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft’un Pazarlama Müdürü Ülkü Ferah Yelbaşı oldu. Yelbaşı, Adobe Türkiye Distribütörü, Blackboard/Web CT ve New Horizons’un Türkiye tek temsilcisi, bilişim ve teknolojide dünyanın önde gelen eğitim kitaplarını yayınlayan Pearson Education’ın Türkiye yayıncısı olan Medyasoft’un, önümüzdeki dönem pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan Yelbaşı, Berkeley Üniversitesi’nde İşletme üzerine sertifika programını tamamladı. Çalışma hayatına 1989’da Alcatel Teletaş’ta yazılım mühendisi olarak başlayan Yelbaşı bir süre Belçika’da Alcatel Bell’de kariyerine devam etti. Daha sonra Apple Bilkom ve NCR’da Müşteri ve Satış Kanalı Yöneticiliği, Alcatel Business Systems’da Satış ve Pazarlama Müdürlüğü ve Lucent’da Müşteri İlişkileri Direktörü ve Satış Kanalı Yöneticisi görevlerini yürüten Yelbaşı, son olarak kendi şirketi olan Umut Çeviri’yi yönetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.