MediaCat

“Genç nüfusun gücü bizi en iyiler arasına soktu”

2011 Avrupa İş Ödülleri (2011 European Business Awards) kapsamında Türkiye’nin en iyi 25 şirketi arasına giren Youtholding’in CEO’su Emrah Kaya’ya, European Business Awards CEO’su tarafından sertifika verildi.

“Genç nüfusun gücü bizi en iyiler arasına soktu”

2011 Avrupa İş Ödülleri (2011 European Business Awards) kapsamında Türkiye’nin en iyi 25 şirketi arasına giren Youtholding’in CEO’su Emrah Kaya’ya, 13 Haziran’da Four Seasons İstanbul Hotel’de gerçekleştirilen törende European Business Awards CEO’su Adrian Tripp ve HSBC Türkiye Kurumsal ve İşletme Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Virma Sökmen tarafından sertifika verildi.

2011 Avrupa İş Ödülleri’nin Türkiye ayağının sertifika töreni 13 Haziran’da İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleştirildi. Bünyesindeki The Uniclub, Youth Media, Youth Research, Keynote Speakers Agency ve Eğitişim Kariyer Enstitüsü markaları ile Türkiye’nin en iyi 25 şirketinden biri olarak değerlendirilen Youtholding’in CEO’su Emrah Kaya, sertifikasını European Business Awards CEO’su Adrian Tripp ve HSBC Türkiye Kurumsal ve İşletme Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Virma Sökmen’in elinden aldı.

HSBC’nin öncü sponsorluğunda bu yıl beşincisi düzenlenen yarışmada şirketler; yenilikçilik, iş mükemmeliyeti ve iş sürekliliği kriterlerindeki başarılarına dayanılarak değerlendirildi.

Youtholding CEO’su Emrah Kaya; “Gençlerin önemli bir hedef kitle segmenti olduğu fikrinden yola çıkarak, 2001 yılında The Uniclub ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip gençlik pazarlaması kavramını Türkiye’ye getirdik. Gençliğin nabzını tutmak ve doğru şekilde seslenebilmek için farklı faaliyet alanlarında şirketler kurarak kısa sürede holdingleştik. Youtholding olarak; gençlik ile iş dünyası arasında adeta bir köprü olduk. 10’uncu yılımızda şirketlerimizin yarattığı toplam büyüklük 20 milyon lira civarına ulaştı. Birkaç ay önce Dubai’de bölge ofisi açarak faaliyetlerimizi Orta Doğu’ya taşımıştık. Uluslararası alanda hayata geçirmek istediğimiz başka projelerimiz de var” dedi.

Emrah Kaya; “Gençlik tüm dünyada büyüyen bir segment. Türkiye, genç nüfus oranıyla dünyadaki sayılı ülkelerden biri konumunda. Türkiye nüfusunun %51’i 28 yaş altında bulunuyor. Bu durum, dünya üzerinde Türkiye’ye ve dolayısıyla Youtholding’e eşi benzeri olmayan know-how ve ekspertiz imkanı sağlıyor. Ülkemizin bu avantajını iyi kullanarak dünyanın sayılı gençlik şirketlerinden biri olmayı amaçlıyoruz. Genç nüfusun gücü, Youtholding’i Türkiye’nin en iyi 25 şirket arasına girmesini sağladı” dedi.

 

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.