Publicis Groupe 2021 için dileklerden fazlasını hedefliyor

Grup, gelenekselleşen yeni yıl dilekleri videolarında çıtayı bir adım yükseğe taşıyor.

08.12.2020 - 16:46 | MediaCat

Publicis Groupe 2021 için dileklerden fazlasını hedefliyor

Gelenekselleşen yılbaşı videolarıyla her yıl bir sonraki sene için dileklerini açıklayan Publicis Groupe, çalışanlarının 2021’de dileklerden daha fazlasına ihtiyacı olduğu düşüncesinden hareketle geleneği bozarak yeni yılı bir dizi buluşmayla karşılama kararı aldı.

2021’e dair yol haritasını paylaşmak, sunduğu platformlarla müşterilerinin kazanmasına nasıl yardımcı olacağını belirlemek; çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılığa olan bağlılığını paylaşmak için 80 bin çalışanıyla Marcel’de 14-17 Aralık 2020 tarihleri arasında dört gün boyunca günde iki saat bir araya gelecek Publicis Groupe, bu sohbetler sırasında “işin geleceğini yeniden şekillendirecek” beş önemli inisiyatifi de duyuracak.

ABD’nin eski First Lady’si Michelle Obama, The Walt Disney Company İcra Kurulu Başkanı Bob Iger ve Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın her günün ana teması hakkında görüşlerini paylaşacakları toplantılar serisi kapsamında gerçekleşecek canlı soru-cevaplarla Publicis çalışanları da Marcel sayesinde seslerini duyurma imkânı bulacaklar.

Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Arthur Sadoun etkinlikle ilgili şu açıklamada bulunuyor: “Böylesine zorlu bir yılın ardından 2021 yılında çalışanlarımıza dileklerden çok daha fazlasını borçluyuz. Son 12 aydaki katkılarından dolayı tüm Publicis çalışanlarına teşekkür etmek, kriz dönemindeki başarılarını kutlamak ve gelecek için net bir yön belirlemek istiyoruz. Büyük bölümümüzün hala izole olduğu bir zamanda, herkesi bir araya getirmenin ve yeniden birlikte dileklerde bulunabileceğimizi göstermenin görevimiz olduğuna inanıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.