Hep iyiyi arayanlara

OPPO'nun yeni kampanyası yayında.

08.12.2020 - 14:47 | MediaCat

Hep iyiyi arayanlara

Dünya genelinde kötü anılacak 2020’nin bitmesine sayılı günler kala yıla bakış açısını paylaşmak ve insanlara birbirlerini fiziksel olarak göremeseler de bağlantıda kalmalarında teknolojinin rolünü anımsatmak isteyen OPPO, Hep İyiyi Ara #BirlikteUmutla mottosuyla, dünyanın dört bir yanındaki gençlerin gerçek hayat hikâyelerinin yer aldığı ve OPPO’nun zor zamanlarda temsil ettiği yaratıcılık ve pozitifliği yansıtmayı amaçlayan bir kampanya hazırladı.

OPPO Reno4 Lite’ın potansiyelini gözler önüne seren kampanya hakkında konuşan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou şunları söyledi: “Reno 4 serisi pozitif bir ruha sahip. Pek çok insan 2020’yi mutlulukla anmayacak ancak zorluklara rağmen yaratıcı, sağlıklı, bilinçli ve tutkulu olmanın yeni yollarını bulmaları için daha fazla insana cesaret veriyoruz. Bu sebeple kampanya kapsamında bu hikâyeleri seçtik. Birçoğu evrensel olan hikâyelerimiz karantina veya diğer kısıtlamalarla mücadele eden insanlara yeni umutlar veriyor. Hikâyeler aynı zamanda Reno serimizin arkasındaki fikri de yansıtıyor. Küçük bir fikrin çok olumlu bir etkisi olabilir. Bu nedenle umutlu olalım ve hep iyiyi aramaya odaklanalım.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.