Pixelplus, Garanti Mortgage Intranet’le ödül kazandı

Dijitalpazarlama ve sosyalmedya ajansı Pixelplus Interactive, Mortgage Uzmanı Garanti’nin Intranet portalıyla uluslararası bir başarıya imza attı.

24.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Dijitalpazarlama ve sosyalmedya ajansı Pixelplus Interactive, Mortgage Uzmanı Garanti’nin Intranet portalıyla uluslararası bir başarıya imza attı. Pixelplus Interactive, beraber çalıştığı saygın markalardan biri olan Garanti Mortgage’la Interactive Media Awards yarışması,"Intranet" kategorisinde “Üstün Başarı” (The Outstanding Achievement) ödülünü aldı.

Mortgage Uzmanları’nın ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan ve sadece Garanti Bankası Çalışanları tarafından ulaşılabilen portal, interaktif uygulamalarla ve ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanan araçlarlarla kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Böylelikle, @Pixelplus Interactive tarafından hazırlanan ve mortgage konusunda bir rehber niteliğinde olan intranet portalı sayesinde Garanti’nin Mortgage Uzmanları müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet sunabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.